İlçe Kaymakamımız A. Atakan ATASOY ve eşi Özge ATASOY tarafından  her hafta farklı merkez ve köylerimizden gelen vatandaşlarımız için   Vakıf Mütevelli Heyet üyeleri ile birlikte Ramazan ayı nedeniyle düzenlenen iftar yemeklerinin 4 üncüsü 12.06.2018 tarihinde öğretmenevinde gerçekleştirildi.  
   İftar öncesi Kaymakamımız A. Atakan ATASOY eşi Özge ATASOY ile birlikte vatandaşlarımızla tek tek ilgilenip isteklerini dinleyerek gereğinin yapılması için talimatlarını verdi. 
  İlçe Müftümüz Abdullah BORA' nın Kur' an-ı Kerim okuduğu iftarda konuşma yapan Kaymakamımız Vakıf hizmetlerinden faydalanan vatandaşlarımızı bir aile olarak gördüğünü; vakıf iftarlarının kendisi için en anlamlı ve en keyif aldığı iftarlar olduğunu söyledi.
    Kaymakamımız yaptığı konuşmasında vakıf iftarlarında vatandaşlarımızla bir araya gelmenin ve onların rızalarını ve dualarını almanın önemine değindi.Kaymakamımız kendisinin ve eşinin onların ailesi olduğunu ve elindeki tüm imkanlar çerçevesinde her türlü yardım yapmaya hazır ve kapısının sonuna kadar tüm vatandaşlarımıza açık olduğunu belirterek  herkesin ramazan bayramını şimdiden tebrik etti.