İlçe Kaymakamımız A. Atakan ATASOY Başkanlığında 02.10.2018 Salı günü Belediye  Salonunda ilçemiz merkez ve köylerimizdeki okullarda görev yapan tüm öğretmenlerimiz ve idarecilerimizle  toplantı gerçekleştirildi.
        Yeni eğitim-öğretim yılının değerlendirildiği toplantıda,  Kaymakamımız İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü görevine Halk Eğitim Merkezi Müdürü Hüseyin ÇAKIR'ın  görevlendirildiğini açıkladı.Görevinden ayrılan Mahmut KÖSEOĞLU' na da hizmetlerinden dolayı teşekkür eden Kaymakamımız,ayrıca emeklliye ayrılacak olan  Şube Müdürümüz Alaattin DURSUN' a da hizmetlerinden dolayı tesekkür etti.
      Yeni görevlendirilen  yetmiş (70 ) ücretli  öğretmenimize görevlerinde başarılar dileyen Kaymakamımız, sorumluluk alarak göreve talip olan  tüm müdür ve müdür yardımcılarını başarı belgesi ile ödüllendirdi.Diğer öğretmenlerimizi de gösterecekleri performans ölçüsünde belirli aralıklarla başarı belgesi ile ödüllendirileceğini söyleyen Kaymakamımız; kapısının  tüm öğretmenlerimize sonuna kadar açık olduğunu  her türlü sıkıntılarında da yanlarında olduğunu belirterek yeni eğitim-öğretim yılının hayırlı uğurlu olmasını diledi.