Kaymakamımız A. Atakan ATASOY, İl Özel İdaresi İç Denetçisi Hakkı ATAY, Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Abdullah SAVAŞ, İlçe Yazı İşleri ve Birlik Müdürü Akif ESGEL, İlçe Jandarma Komutanı Teğmen Muzaffer YEŞİLYURT, İlçe Müftüsü Abdullah BORA, İlçe Tarım ve Orman Müdür V. Fatih AKAN ve İlçe Milli Eğitim Müdür V. Hüseyin ÇAKIR ile birlikte Korupınar köyümüzde Kıbrıs Barış Harekatında Şehit olan askerlerimizin  yakınlarını ziyaret ederek devletimizin tüm imkanları ile yanlarında olduğunu belirtti.
    Ardından Korupınar  grup köy yolu güzergahında bulunan muhtarlarımızın köylerinin sorunlarını ve sıkıntılarını dinleyen Kaymakamımız sorunların çözümü noktasında gerekli çalışmaların yapılacağını, bir kısım çalışmaların da 2019 yılı yatırım programı kapsamında değerlendirileceğini belirterek ziyaretini tamamladı.
     Köy ziyareti sonrasında Korupınar Köy yolu üzerinde bulunan Rasim Su Ürünleri tesisini ziyaret eden Kaymakamımız işletme sahibi Rasim YILDIRIM' dan çalışmalar hakkında bilgi alarak kendilerine   iyi çalışmalar diledi.