İçişleri Bakanlığının genelgesi doğrultusunda İlçe Kaymakamımız A. Atakan ATASOY  İlçemiz ve vekalet etmekte olduğu Doğanyurt İlçesi köy ve mahalle muhtarlarının şikâyet, talep ve önerilerini almak ve dinlemek üzere 27.11.2018 tarihinde öğretmenevinde düzenelenen toplantıda muhtarlarımızla bir araya geldi.
        
        Kaymakamımız A. Atakan ATASOY Başkanlığında gerçekleştirilen muhtarlar toplantısına,  İnebolu ve Doğanyurt İlçelerimizin Özel İdare ve Birlik Müdürleri,İlgili Kurum Amirleri,  İl Genel Meclis Üyeleri ve  Merkez ile Köy Muhtarları katıldı.
 
        Toplantıda muhtarlara hitaben bir konuşma yapan Kaymakamımız, “İçişleri Bakanlığımızın talimatı üzerine gerçekleştirilen toplantıda muhtarlarımızın taleplerini toplamak suretiyle  ve bu talepleri yazılı olarak Valiliğimiz aracılığıyla Bakanlığımıza arz edileceğini söyledi.Taleplerle ilgili de olumlu gelişmeler olacağını umduğunu belirten  Kaymakamımız; Katılımlarından ve hizmetlerinden dolayı İnebolu ve Doğanyurt ilçelerimizin tüm muhtarlarına, İl Genel Meclis Üyelerine huzurlarınızda teşekkür ediyorum” dedi.