BAĞIMLILIKLA MÜCADELE İLÇE KOORDİNASYON KURULU TOPLANTISI
 
 
        Bağımlılıkla Mücadele İlçe Koordinasyon Kurulu Toplantısı Türkiye' deki tüm il ve ilçelerle eş zamanlı olarak 08.11.2018 Perşembe günü saat 09:30   Kaymakamımız A. Atakan ATASOY Başkanlığında gerçekleştirildi.
      Toplantı da  son bir yıl içerisinde uyuştucu ile mücadeleye yönelik yürütülen çalışmalar ve alınan önlemler değerlendirilirken; Kaymakamımız tüm kurumlara bu konuda çok önemli görev ve sorumluluklar düştüğünü; uyuşturucu ile mücadele çalışmalarının koordineli bir birliktelik içerisinde ve bu mücadeleye dört elle sarılarak gerçekleştirildiğinde başarılı olunacağını belirtti.
        2019 yılında yapılacak çalışmalar  ve bağımlılıkla mücadele için eylem planları oluşturulması kararlaştırıldı. Uyuşturucu ile mücadele faaliyetlerinin kesintisiz bir şekilde devam edeceğinin belirtildiği toplantıya Belediye Başkan V. Fatma YILMAZ, Cumhuriyet Savcısı Cevat DURSUN, İlçe Jandarma Komutanı Teğmen Muzaffer YEŞİLYURT, İlçe Emniyet Müdürü Tayfun BÜLBÜL, Malmüdürü Bahar YETMEZ, Toplum Sağlığı Merkezi Başkan V. Dr. Mustafa ÜYE, İlçe Milli Eğitim Müdür V. Hüseyin ÇAKIR, İlçe Müftüsü Abdullah BORA, Sosyal Güvenlik Müdürü Züleyha OĞUZ, Denetim Serbestlik Müdür V. Öznur CANATAN, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Hülya YUNAK, Liman Başkanı Ergün KAYALI, Cezaevi Müdürü Sami ÖZTEMEL, Gümrük Müdür Yardımcısı Gökhan AKTAŞ, Meslek Yüksek Okulu Müdür Yardımcısı Lütfiye Filiz AKGÜÇ, İlçe Tarım ve Orman Müdür V. Fatih AKAN, Gençlik ve Spor İlçe Müdür V. Sinan ULAŞAN katıldı.