İLK OKULUM İLK SPORUM PROJESİ
 
 
        Kaymakamımız Abdullah Atakan ATASOY  01/03/2018 Perşembe günkü programına, İlçe Jandarma Komutanı Tğm. Muzaffer YEŞİLYURT, İlçe Emniyet Müdür V. Tayfun BÜLBÜL,  İlçe Milli Eğitim Müdür V. Mahmut KÖSEOĞLU ve Ak Parti İlçe Başkanı M. Hüner ÖZAY ile birlikte Hüseyin Avni İlkokulunu ziyaretle  başladı. Öğrenciler ile sohbet edip çeşitli hediyeler dağıtan Kaymakamımız, öğretmenlerle gerçekleştirilen toplantının ardından İnebolu Devlet Hastanesine geçerek, Başhekim olarak görevlendirilen Uzm. Dr. Fatih ATİK'e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
       Kaymakamımız A.Atakan ATASOY daha sonra İlçemiz 25 Ağustos Spor Salonunda İlkokul 2. ve 3. sınıf öğrencilerine yönelik gerçekleştirilen  Sporcu Tarama Programı kapsamında "İlk Okulum İlk Sporum" projesi etkinliğine katıldı.
      ...Ardından,  Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN ve eşi Emine ERDOĞAN Hanımefendi tarafından başlatılan okuma-yazma seferberliği kampanyası kapsamında İlçemiz M.Bülent Özyürük İlkokulunda başlatılan kursa katılarak kursiyerler ile sohbet etti.